DRUGI GLIWICKI BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK

Pamiętacie nasze zeszłoroczne, fantastyczne wydarzenie? Marzyliśmy aby zagościło ono na stałe w kalendarzu gliwickich biegów. To marzenie ma szansę spełnić się już wkrótce. Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa ponownie chcemy Was zaprosić na Bojkowską 35 w Gliwicach.
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że 19.03.2022 odbędzie się II Gliwicki Bieg Kolorowych Skarpetek.
Start jest darmowy, ale podczas całej imprezy będziemy zbierać do puszek fundusze na półkolonie letnie dla dzieci z zespołem Downa i innymi niepełnosprawnościami. W pakietach oprócz pięknych numerów startowych znajdziecie kolorowe skarpetki – symbol akceptacji i szacunku dla osób z zespołem Downa, w których mamy nadzieję, pobiegniecie. Bieg odbędzie się na trasie o długości ok 2 km, a każdy zdecyduje ile razy pokona pętlę. Można pobiec, pójść na spacer, pobiec z wózkiem, z psem, zabrać całą rodzinę, dzieci mogą jechać na hulajnodze czy rowerku.
Oprócz biegu przygotowujemy dla Was moc atrakcji. Będzie coś dla dzieci i dla dorosłych. Gliwicka Tomata szykuje pyszny poczęstunek, będzie także konkurs z cennymi nagrodami, o których będziemy pisali Wam w postach w ciągu najbliższych dni.
Już dziś zapraszamy Was na Bojkowską. Ugości nas Cechownia i GAPR.
Patronat nad całością objął Prezydent Miasta Gliwice.
Jeśli nie chcesz brać udziału w biegu czy marszu, po prostu przyjdź i spędź z nami czas, zasil puszkę i baw się dobrze.