Zostań Patronem!

Możesz zostać patronem Fundacji Tośka i Przyjaciele.

W jaki sposób?
Zakładając konto na portalu PATRONITE tu: https://patronite.pl/TO%C5%9AKAIPRZYJACIELE lub https://patronite.pl/ wyszukując FUNDACJA TOŚKA I PRZYJACIELE.
Możecie przeznaczyć pewną kwotę na wsparcie naszej działalności. (najniższa kwota wsparcia to już 5 zł – maksymalna 100 zł ).

Ta kwota będzie co miesiąc pobierana z Waszego konta i przekazywana na działania Fundacji Tośka i Przyjaciele. Wiedząc, iż co miesiąc dysponujemy określoną kwotą możemy zaplanować konkretne działanie (warsztaty integracyjne, warsztaty edukacyjne w szkołach i przedszkolach, wsparcie psychologiczne dla rodziców, imprezy integracyjne, aktywizację rodziców, wsparcie rodzin, rehabilitację niepełnosprawnych dzieci, akcję akceptację, akcję integrację, rozwój fundacji, otworzenie placówki edukacyjnej . . . ).

Jeżeli jesteście przekonani, że nasze działania zasługują na wsparcie – serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Jeśli możecie przeznaczyć kilka złotych miesięcznie na potrzeby podopiecznych Tośki i Przyjaciół będziemy nie tylko bardzo wdzięczni. Da nam to dodatkowy zastrzyk energii do działania.
A pomysłów nam nie brakuje …w podziękowaniu za wsparcie możecie liczyć nie tylko na szerOOOkie uśmiechy Tośki i Przyjaciół ale również na inne nagrody
dla wspierających.

Po więcej szczegółów zapraszamy na https://patronite.pl/TO%C5%9AKAIPRZYJACIELE